דלתות חוץ מאלומיניום מול דלתות חוץ מעץ

צעדים מומלצים לבחירת דלתות ארפל

כיצד נבחר דלתות כניסה שיתנו לנו את תחושת הביטחון הנדרשת מבלי להתפשר על המראה? אופנת דלתות הכניסה מרימה דגל ויוצרת דור חדש של דלתות חוץ מעוצבות שמעניקות פן חדש ונוף לאדריכלות החוץ כמו גם לאדריכלות הפנים.

 

אפשרויות שדרוג ושיפור מראה הבית מתאפשרת באמצעות אלמנטים בודדים ולאו דווקא באמצעות שינוי ושיפוץ כללי בכל רחבי הבית. היכולת להשכיל וליצור את אותו שינו תפיסתי, בעת החשיבה על אותם אלמנטים כלליים, יוצרת מציאות חדשה אשר גורסת את האופנות הישנות ויוצרת מציאות חדשה ומפתיעה במיוחד של עיצוב חיצוני ופנימי אשר בא לידי ביטוי דווקא באותם פרטים קטנים, יחסית שמעניקים לבית מראה מרהיב בפעולה פשוטה אחת.

 

ואם כבר על דלתות עסקינן, חשוב מאוד לשים לב, שהפלדה או נכון יותר לומר, הפלדה הקלאסית, אינה מובנת מאיליה בעת בחירת דלת הכניסה. עובדה, אשר מעניקה זכות קיום לאפשרויות נוספות בתחום זה.

 

אל חלד או אל רקב – המאפיינים השונים של דלתות החוץ

 

דלתות חוץ ובחירתן מושפעות מתגובתן כהשפעה מהטמפרטורה הכללית באיזור. דלתות הפלדה, עדיין שרירות וקיימות, אבל ניתן לראות דלתות כניסה ודלתות פנים מסגנונות שונים ואף משולבים מעטרות את פתחי הכניסה השונים. כמו כן, נוכל לראות את היתרונות הבסיסיים של דלתות האלומיניום המשולבות ביחס לדלתות הנפוצות במישור הפרטי והעסקי כאחד . דלתות האלומיניום, אשר נכללות בתחום המתכת האצילה והרכה יותר, משולבות במתכות נוספות ובשכבות דמויות עץ אשר מעניקות לה חזות רכה ונעימה יותר ובד בבד, אפשרויות שימור ואורך חיים ממושך הרבה יותר.

 

דלתות כניסה אלה רצוי שיטופלו בחומרים מותאמים. צבע למתכות וחומרי משמרים בהתאם לסגנון הדלת, יתרמו לשמירה על מצבה החדש של הדלת הן מבחינה המראה והן מבחינת השחיקה, למשך שנים ארוכות במיוחד, בשונה מדלתות עץ אשר נשחקות מהר יותר בתהליך התפוררות או ריקבון קל לאחר מספר שנים.

דלתות חוץ מאלומיניום למשל, אשר מטופלות בצורה הנכונה, לא יושפעו משינויי אקלים, גם מהקיצוניים ביותר אותה ידעה ארצנו, כתוצאה מהתהליך המיוחד אותו עובר החומר לפני הפיכתו לדלת.

 

מהי הדלת הממוגנת ביותר והמאתגרת ביותר לפריצה

 

אין ספק שדלת האלומיניום המשולבת היא בין הדלתות היותר מאתגרות לפריצה כתוצאה מהרעש הרב שמקים תהליך הפרימה אל גם תהליך העיקום הארוך אותו יש לבצע באזור המשקופים הצדדיים והעליונים של הדלת לטובת פריצתה, כאשר מדובר באלומיניום איכותי, המשולב במתכות קשיחות וגמישות בהתאמה העוברות בתוך הדלת עצמה ובאזור הצירים והמשקופים.

 

 

דלתות אלומיניום דמויות עץ- ניסוי והתעיה..

 

דף משוכפל בעל אפשרות הדבקה והתקנה קלה, על דלתות חוסם כניסה ופנים המיוצרות מאלומיניום ומתכות שונות הוא בין הפריטים היותר מלהיבים אותם מצאנו בתחום עיצוב דלתות החוץ. דלת ממוגנת, איכותית וחזקה אשר יוצרת מראה תמים לכאורה באמצעות טכנולוגיית השכפול וההדבקה. הדלתות המעוצבות החדשות מאלומיניום מעניקות שירות כפול וכולל למי שמעוניין בעיצוב מצד אחד ובמיגון ובטיחות מצד שני- מבלי להתפשר.

 

פרט נוסף שחשוב לדעת על דלתות האלומיניום, הוא המחיר הזול שלהם יחסית למתכות ודלתות אחרות כתוצאה מקלות העיצוב והיציקה שלו. מומלץ במיוחד להתרשם מדלתות אלומיניום בעת בחירת דלתות כניסה לבית.

 

המאמר נכתב בחסות דלתות ארפל אלומיניום בע"מ

חברת ארפל אלומיניום בע"מ מציעה מגוון דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד, סט ממ"ד ומיגון לממ"ד בהתאמה לדרישת הלקוח, מחפשים דלתות ממ"ד וחלונות ממ"ד איכותיים וייחודים? ארפל אלומיניום בע"מ כאן לתת לכם מענה וליצור עבורכם דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד ומיגון למרחב המוגן ברמה שלא הכרתם! פנו עוד היום ותהנו ממחירים חסרי תקדים!

לפרטים והזמנות של סט ממד דור חדש, חייגו: 08-8598883

לפרטים והזמנות של סט ממד דור ישן, חייגו: 02-9923465

טלפון: 08-8598883

פקס:   08-8598881

אדום 23 אזור התעשיה כנות, גדרה

מיקוד 70700

כל הזכויות שמורות לארפל אלומיניום בע"מ 2014 ©

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic
  • Wix Twitter page
  • Pinterest App Icon

אקסטרה קידום אתרים | האתר נבנה ע"י Studio Excite