דלת אקוסטית - עיצוב בטוח לבית ולעסק

כל הדלתות המוצגות באתר הינן דלתות אקוסטיות שעברו מבחני ובדיקות על מנת ליצור אקוסטיות מרבית.
כאן מוצגות דלתות פנים אקוסטיות מעוצבות המתאימות לבתים ובתי עסק. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

מהי דלת אקוסטית?

 

הדלתות האקוסטיות בהתאם למושג זה ממש הן דלתות חסינות רעשים וריחות ומשפיעות על ההד בתוך הבית עצמו. האקוסטיקה, היא אלמנט אשר מגלם בתוכו בעיקר משמעויות קוליות ומעניק חסם יעיל בפני רעשים מבחוץ ומבפנים בעיקר כאשר מדברים על דלתות פנים אקוסטיות. דלת אקוסטית כחלק מפתרונות הנוחות והאיכות עונה על צורכי איכות החיים ונוחות החיים של דיירי הבית. 

 

הדלתות והקירות בבית , מעבר לפרטיות, המיגון, הבטיחות והבידוד בפני מזג האוויר מעניקים לנו מענה מוגבל ביותר באשר לסינון רעשים, דלת פנים אקוסטית מעניקה פתרון זה בדיוק ומאפשר.

 

סוגי הדלתות האקוסטיות הקיימות - דלת אקוסטית משולבת

דלת פנים אקוסטית היא איננה סגנון דלת חוסם יחיד או בודד אלא משולב בחומרי גלם שונים, כמו: מתכת, פלדה, פלדה משולבת, עץ, פנדור וכיוצא באלה. דלתות פנים אקוסטיות מקבלות עליהן את התוספת האקוסטית הנדרשת בכדי ליצור ולהעניק את אותו מענה המתבטא ברעשי רקע מבחוץ ומבפנים. ניתן למצוא דלתות אקוסטיות מסוגים שונים, על אף שמרבית הדלתות האקוסטיות יהיו דלתות פלדה או פנדור.

דלת פנים אקוסטית למשרד ובית העסק

 

מהי אם כן, החשיבות של הדלתות האקוסטיות לבית ולעסק? מאחר שמרביתנו מתגוררים ועובדים באזורים שמחייבים אותנו לפעול או להתגורר בשכנות עם דיירים אחרים, עלינו להתחשב ולעיתים לספוג את כל הקשור לנושא הרעש מבחוץ ולהיות ערים לרמת הרעשים המופקים מתוך ביתנו/משרדנו שלנו. דלת חוץ אקוסטית מעניקה את אותו חופש ואותה הנאה וחסינות מהרעש החיצונית ואפשרות לחוש ממש כאילו היינו לבדנו בבניין או בשכונת המגורים. דלת אקוסטית איכותית מאופיינת בחסם רעשים פנימיים וחיצוניים וכתוצאה מכך ניתן להבחין בה במקום כמו חדרי הקלטות וחזרות.

 

תרומת הדלת לבידוד הבית - ספיגת רעשים אידיאלית

 

דלת פנים אקוסטית ממגנת את הבית וחשוב לציין, גם את השכנים בפני רעשים חזקים ו/או מטרידים,

הסיבה לכך היא כתוצאה מהטכנולוגיה הייחודית באמצעות מיוצרת הדלת והלוחות המיוחדים שמסננים רעשים ואפילו רעשי רקע, בדלתות פחות יקרות ישמע קול עמום וקל בלבד ואילועם דלתות פנים אקוסטיות איכותיות ביותר תהיינה ספיגת קול מושלמת. 

אפשרויות העיצוב של הדלתות האקוסטיות

 

כאמור הדלתות האקוסטיות מיוצרות מחומרי גלם מוכרים, כמו פלדה, ברזל ועץ ולכן גם העיצוב שלהן יכול להיות מגוון. יחד עם זאת, מעבר לגיוון בצבע , אין יותר מידי אפשרויות עיצוב פרט לסוגי הגוונים, והמקרמים השונים, כתוצאה מהאטימות הנדרשת ליצירת האפקט האקוסטי.

 

כמה עולה דלת אקוסטית והאם היא מומלצת לצרכן הפרטי?

דלתות אקוסטיות אינן זולות מאחר שגם תהליך הייצור שלהן הוא ארוך ולא פשוט בכלל. מאחר שדלתות אקוסטיות הן בין הדלתות היותר כבדות הקיימות, גם ההתקנה שלהן היא בין המורכבות ביותר הקיימות ודורשת זמן. לכן מחירן לא יהיה זול גם "בעונת המבצעים".

 

חברת ארפל אלומיניום בע"מ מציעה מגוון דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד, סט ממ"ד ומיגון לממ"ד בהתאמה לדרישת הלקוח, מחפשים דלתות ממ"ד וחלונות ממ"ד איכותיים וייחודים? ארפל אלומיניום בע"מ כאן לתת לכם מענה וליצור עבורכם דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד ומיגון למרחב המוגן ברמה שלא הכרתם! פנו עוד היום ותהנו ממחירים חסרי תקדים!

לפרטים והזמנות של סט ממד דור חדש, חייגו: 08-8598883

לפרטים והזמנות של סט ממד דור ישן, חייגו: 02-9923465

טלפון: 08-8598883

פקס:   08-8598881

אדום 23 אזור התעשיה כנות, גדרה

מיקוד 70700

כל הזכויות שמורות לארפל אלומיניום בע"מ 2014 ©

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic
  • Wix Twitter page
  • Pinterest App Icon

אקסטרה קידום אתרים | האתר נבנה ע"י Studio Excite