יתרונות דלתות כניסה מעץ מלא לעומת דלתות מעץ מעובד

דלתות כניסה מעץ

החשיבות והמודעות בנוגע למאפיינים של דלתות כניסה מעץ אל מול הדלתות המעוצבות ניכר במיוחד בתהיות בעת בחירת הדלת המעוצבת החיצונית של הבית.  אחד הנושאים אשר מעסיקים אותנו באופן בולט הוא נושא המיגון. האם אכן קיים פער משמעותי בין דלתות מעץ מלא לבין דלתות דמויות עץ או בהגה המקצועית דלתות פנים וכנסה מעץ מעובד?

 

בין היתרונות המשמעותיים ביותר בחומר הגלם המקורי, בא לידי ביטוי בעמידות שלו,. אף על פי שהטכנולוגיה המתקדמת יודעת לייצר גם חומרי גלם אשר מדמים באופן סינטטי גם את המאפיינים האיכותיים של העץ אין ספק כי חומר הגלם המקורי, עודנו עומד בראש טבלת האיכות והעמידות אל מול דלתות העץ הסינטטיות ביחס למוצרי עץ שונים.

 

כאשר אנחנו בוחרים דלתות כניסה מעץ מלא או דלתות פנים נוכל להתרשם מארבעה היבטים מרכזיים שיעזרו לנו לבחור נכונה.

 

איכות ואורך חיי מוצר – הפער המשמעותי בין חומרי הגלם

 

איכות ואורח חיי המוצר של דלת כניסה מעץ מלא בהשוואה לדלתות מעץ סינטטי או מלאכותי, בא לידי ביטוי בהליך בלאי ארוך הרבה יותר של שחיקה, פנימית או חיצונית. דלתות מעץ מלא יישמרו במצבם החדש גם ללא כל נגיעה או תחזוקה מצד  הדיירים למשך שנים ארוכות , בשונה מדלתות העץ הרגילות אשר דורשות טיפול ויחס צמוד למניעת השחיקה , אשר נגרמת כתוצאה מתופעת התפוררות הנסורת, במקרים רבים של עץ בלתי איכותי.

 

טיפול בעל תשומת לב מוקפדת יותר בדלתות הכניסה מעץ מלא יאריך את השירות האיכותי והמראה החדש לשנים ארוכות במיוחד, טיפול אשר מסתכם במשיכת שמן חד או דו שנתית על הצירים והמנעול, ואזור המשקופים , למניעת אותה התפוררות הדרגתית ושימור הצירים בעת הפתיחה והסגירה של הדלת.

 

 

עיצוב דלתות כניסה ופנים מעץ מעובד ושימורו

 

 

עיצוב דלתות פנים או דלתות כניסה באמצעות חריטה ויצירת תבליטים, הינו אפקטיבי הרבה יותר מעץ רגיל כתוצאה מהחומרים העמידים יותר והקלים יותר לעיבוד במקרה של חומר גלם אשר מיוצר ברובו מאחוז גדול של עץ. עיצוב דלתות מעץ מלא יראה אסתטי הרבה יותר ואלמנט השחיקה לא ישפיע עליו גם לאחר שנים ארוכות.

 

המנגנון הבלתי שריט – טכנולוגיה הגנה בפני שריטות

 

מכירים את זה שלאחר שנה או שנה וחצי – במקרה הטוב- אתם מתחילם לראות סימנים של חצי עיגול בפתח הכניסה של הבית? תופעה זו נוצרת במקרים של עץ בלתי איכותי ובלתי מרוכך כמו במקרים רבים של עץ אשר מיוצר מחומרים פחות איכותיים או כאלה אשר לא עברו את תהליך העיבוד והגימור הסופיים. דלתות כניסהמעץ מלא, בשונה מדלתות מעץ סינטטי או מפלדה יהיו מוגנים ועמידים בפני שריטת הרצפות באופן טבעי וימנעו את הצורך בביצוע פוליש ושפכטל עמוקים, כפי שניתן להבחין במקרים שונים של שריטת הרצפות באזור הדלת.

 

המאמר נכתב באדיבות דלתות מעוצבות ארפל.

חברת ארפל אלומיניום בע"מ מציעה מגוון דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד, סט ממ"ד ומיגון לממ"ד בהתאמה לדרישת הלקוח, מחפשים דלתות ממ"ד וחלונות ממ"ד איכותיים וייחודים? ארפל אלומיניום בע"מ כאן לתת לכם מענה וליצור עבורכם דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד ומיגון למרחב המוגן ברמה שלא הכרתם! פנו עוד היום ותהנו ממחירים חסרי תקדים!

לפרטים והזמנות של סט ממד דור חדש, חייגו: 08-8598883

לפרטים והזמנות של סט ממד דור ישן, חייגו: 02-9923465

טלפון: 08-8598883

פקס:   08-8598881

אדום 23 אזור התעשיה כנות, גדרה

מיקוד 70700

כל הזכויות שמורות לארפל אלומיניום בע"מ 2014 ©

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic
  • Wix Twitter page
  • Pinterest App Icon

אקסטרה קידום אתרים | האתר נבנה ע"י Studio Excite