חלון הדף לממ"ד

לצערנו ישראל היא מדינה החווה  המון מצבי חירום, לכן אזרחיה נאלצים למגן את עצמם בכל האמצעים האפשריים כולל חללי ממ"ד ומקלטים. לא אחת, מדינת ישראל נקלעת למצב של התקפת טילים ואירועים חבלניים. לכן, על פי הנחיות והדרישות של פיקוד העורף כל בית חדש שנבנה כיום מתבקש לבנות בתוכו גם חדרי ממ"ד שמגנים מפני מצבים אלו. כמו כן, גם בתים ישנים מתבקשים לבנות חדרי ממ"ד.

 

חדרי ממ"ד הם חדרים שכל הדפנות והפתחים מאובזרים ובנויים באופן כזה שהם עמידים מול כל טיל, פיצוץ או יריות, כולל הדלת של הממ"ד וגם החלונות. לחלונות שנמצאים בממ"ד הוענק השם: חלונות הדף. אלו חלונות ייעודים לכל מצב חירום המגנים על כל יושביו ומאפשרים לו את האוורור והאטימות המרבית בכל מצב נתון.
 

מהו חלון הדף?

 

חלונות הדף לממ"ד הם חלונות חזקים ועמידים מאוד מפלדה, העמידים מפני הדף של פיצוץ. חלון הדף לממ"ד מותאם למרחב המוגן והמטרה שלו היא להעניק הגנה אולטימטיבית במקרה של טיל המתפוצץ בקרבת מקום או זעזועים ורעידות שנגרמו כתוצאה מההדף שלהם. לכן, כשמעוניינים לתכנן כל בית חדש, חשוב לבנות את החדר המוגן כשהוא משולב כבר עם חלונות הדף המיועדים עבור זה. 

יחד עם זאת, מומלץ לעשות תכנון מראש של כל הבנייה עם חברה שמתמחה בכל ייצור החלונות והדלתות מסוג זה, כדי שהעבודה תהייה באופן הכי מקצועי ושיסופק לכל דיירי הבית את הביטחון שהם ראויים לו במצבי חירום.

מה תפקידו?

מלבד ההגנה שחלונות הדף לממ"ד מעניקים מפני כל גורם מרתיע, לחלון הדף לממ"ד יתרונות רבים. שכן ניתן לקבל את האוורור המתאים דרכו במצבים המאפשרים לכך כמו: מצבי רגיעה או בין לבין, ובנוסף ניתן לנצל את הממ"ד לחדר נוסף בבית, במצבי רגיעה או במצבים שאין בהם סכנה ממשית. חלון הדף לממ"ד יכול גם להוות יתרון גדול כחלון שאוטם את הרעשים מבחוץ ועדיין יהיה ניתן לקבל דרכו את האור הטבעי של השמש. 
 

חברת ארפל אלומיניום בע"מ מציעה מגוון דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד, סט ממ"ד ומיגון לממ"ד בהתאמה לדרישת הלקוח, מחפשים דלתות ממ"ד וחלונות ממ"ד איכותיים וייחודים? ארפל אלומיניום בע"מ כאן לתת לכם מענה וליצור עבורכם דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד ומיגון למרחב המוגן ברמה שלא הכרתם! פנו עוד היום ותהנו ממחירים חסרי תקדים!

לפרטים והזמנות של סט ממד דור חדש, חייגו: 08-8598883

לפרטים והזמנות של סט ממד דור ישן, חייגו: 02-9923465

טלפון: 08-8598883

פקס:   08-8598881

אדום 23 אזור התעשיה כנות, גדרה

מיקוד 70700

כל הזכויות שמורות לארפל אלומיניום בע"מ 2014 ©

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic
  • Wix Twitter page
  • Pinterest App Icon

אקסטרה קידום אתרים | האתר נבנה ע"י Studio Excite