בדיקת דלת הכניסה לפני הרכישה

דלת כניסה לבית היא בחירה עיצובית, בטיחותית ותלויה בטעמו האישי של כל אחד. דלת הכניסה היא ה"רהיט" המעוצב הראשון בו נתקל אורח או הדייר בטרם כניסתו לבית. לכן מומלץ שדלת זו תשקף את סגנונו של המתגורר ויחד עם זאת תהייה בטיחותית ויעילה ותחזיק לאורך שנים.

הדבר החשוב ביותר בעת רכישה של דלת כניסה היא רמת הבטיחות והחוזק שלה. דלתות שעשויות מפלדה הן דלתות חזקות שמאוד קשה לפרוץ אותן. הן גם אטומות מאוד מפני רעשים ומבודדות וכך למעשה יוצרות חלל אישי ואינטימי. 

מידע על הדלתות כניסה של דלתות ארפל

קצת ידע טכני על דלתות

כפי שציינו דלת פלדה נחשבת לבטיחותית ביותר; אך כל דלת שתבחרו חשוב שתהייה בעלת תקן איכותית ועם תקן בפני פריצות (1-4 כוכבים). כל דלת מסוג פלדה שתבחרו תהיו סמוכים שתישמר ולא תאבד מאיכותה זמן רב. דלתות מעץ או דלתות זכוכית או שילוב בין השתיים, דורשות יותר שימור ותחזוקה. 

חשוב שכל דלת שתבחרו תהייה בגובה מינימום של 2.07 מטר וברוחב מינימום 100 סנטימטר, מה שיאפשר מעבר לריהוט, עגלות וכו.  דלתות כניסה לבית נפתחות לכיוון פנים, חשוב לבדוק גם את המידות מאחורי הדלת על מנת שהדלת תיפתח לרווחה ולא תיתקע בקיר.  בתחתית הדלת צריך לשמור על רווח של 5 סנטימטר, זה למניעת כניסה של מיני מזיקים ובטיחות נגד שריפה. 

סוגי דלתות 

יש מגוון רב של דלתות כניסה, ישנן דלתות עם כנף אחת או שתיים, דלתות פלדה ודלתות מעץ קשיח. דלתות מעץ היום הן פחות פופולאריות כיון שהבלאי שלהן גדול יותר הן עלולות להינזק מהר מחום השמש שטופח עליהן שעות רבות או מנזקי הגשם, במידה וכן החלטתם על דלת מעץ כדאי לבנות פרגולה שתחסום ותפחית את נזקי מזג האוויר.  

דלתות עם שיק 

זכרו: הרושם שמתחיל בדלת הכניסה מחייב חלל תואם. יש היום בשוק דלתות עיצוביות שמשלבות בתוכן זכוכית שקופה ובזכותה יש חדירה של אור טבעי לפנים הבית, אך כדאי להקפיד שהזכוכית תהייה תלת-שכבתית. יש דלתות מרהיבות עם עיטורים, חריטות וציורים שמקנים לכניסת הבית מראה אלגנטי ומסוגנן. 

חברת ארפל אלומיניום בע"מ מציעה מגוון דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד, סט ממ"ד ומיגון לממ"ד בהתאמה לדרישת הלקוח, מחפשים דלתות ממ"ד וחלונות ממ"ד איכותיים וייחודים? ארפל אלומיניום בע"מ כאן לתת לכם מענה וליצור עבורכם דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד ומיגון למרחב המוגן ברמה שלא הכרתם! פנו עוד היום ותהנו ממחירים חסרי תקדים!

לפרטים והזמנות של סט ממד דור חדש, חייגו: 08-8598883

לפרטים והזמנות של סט ממד דור ישן, חייגו: 02-9923465

טלפון: 08-8598883

פקס:   08-8598881

אדום 23 אזור התעשיה כנות, גדרה

מיקוד 70700

כל הזכויות שמורות לארפל אלומיניום בע"מ 2014 ©

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic
  • Wix Twitter page
  • Pinterest App Icon

אקסטרה קידום אתרים | האתר נבנה ע"י Studio Excite