חלון ממ"ד דריי קיפ

לא כל כך ידוע אם לחלון הבטיחותי הזה היו יחסי ציבור גרועים או בגלל חיסכון של קבלנים בבניה של דירות חדשות, ישנה פחות מודעות לחלונות דריי קיפ לעומת מגוון סוגי חלונות אחרים. אך ננסה לתקן את הרושם המוטעה הזה, מכיוון שחלון דריי קיפ נחשב בעולם החלונות האיטום לאחד החלונות האיכותיים ביותר וזאת בגלל מגוון היתרונות שהוא מעניק לכל מי שחכם דיו להתקין אותו בביתו.

מהו חלון דריי קיפ?

 

ידוע שחלונות הזזה נעים בדרך כלל על גבי מסילה וחלקם נעים גם על גבי ציר. יש חלונות של שירותים ומקלחות שנפתחים לרוב כלפי פנים אך לא באופן מלא אלא רק באופן חלקי. אך חלון דריי קיפ משלב את כל אלה יחד. הוא נפתח בו זמנית בפתיחה צירית, עם אפשרות לפתיחה חלקית פנימה, לכן חלון דריי קיפ נקרא גם חלון הזזה. מדובר בחלון צירי, שבדומה לכל חלון צירי נפתח בעזרת ידית לכיוון הפנימי של החלל. החלון כולל גם מנגנון המאפשר סגירה של חלון עם משיכה שלו כלפי הפנים וכך למעשה הוא נפתח רק באופן חלקי. כל זאת באמצעות פעולה קטנה ופשוטה - משיכת ידית אחת.

 

יתרונות

 

חלון דריי קיפ הוא חלון המיועד למגוון חללים, אך הוא גם מאוד יעיל ופרקטי עבור חלל הממ"ד. מלבד היתרונות הרבים של חלון ממ"ד דרייקיפ, מעבר לכך שהוא נחשב לחלון בטיחותי במיוחד, מדובר בחלון בעל יכולת בידוד טובה, הן מחום והן מקור, ואף מבחינה אקוסטית. שאר היתרונות של חלון זה בממ"ד הם: אוורור מרבי בחלל, אינו מפריע או בולט בחלל ולכן הוא חוסך מקום, ובנוסף הוא בעל מנגנון פתיחה פשוט באופן יחסי. 

 

בוודאי מוכרת לכם הבעיה של חלונות ציריים או חלונות הזזה שדרכם נכנסים אוויר ואור רב כשהם במצב הפתוח. חלון דריי קיפ מציע יתרון מעולה בכך שהוא נפתח ממצב סגור דרך החלק העליון. כך ניתן לווסת את החדירה של האוויר והאור בצורה אידיאלית.

מחיר

 

לחלון ממ"ד דריי קיפ מחיר יקר ביחס לחלונות אחרים, אך כשאתם הולכים לברר לגבי חלון ממ"ד דרייקיפ, כדאי שתערכו השוואה ובדיקה מקצועית. לאחר מכן הבדיקה תחליטו אם זה מתאים לכם ולתקציב שלכם, אבל בעיקר תזכרו את הביטחון והנוחיות שלכם, ושלמעשה מדובר ברכישה טובה מאוד לטווח ארוך.
 

חברת ארפל אלומיניום בע"מ מציעה מגוון דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד, סט ממ"ד ומיגון לממ"ד בהתאמה לדרישת הלקוח, מחפשים דלתות ממ"ד וחלונות ממ"ד איכותיים וייחודים? ארפל אלומיניום בע"מ כאן לתת לכם מענה וליצור עבורכם דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד ומיגון למרחב המוגן ברמה שלא הכרתם! פנו עוד היום ותהנו ממחירים חסרי תקדים!

לפרטים והזמנות של סט ממד דור חדש, חייגו: 08-8598883

לפרטים והזמנות של סט ממד דור ישן, חייגו: 02-9923465

טלפון: 08-8598883

פקס:   08-8598881

אדום 23 אזור התעשיה כנות, גדרה

מיקוד 70700

כל הזכויות שמורות לארפל אלומיניום בע"מ 2014 ©

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic
  • Wix Twitter page
  • Pinterest App Icon

אקסטרה קידום אתרים | האתר נבנה ע"י Studio Excite