סט ממ"ד

מצב חירום הוא לחלוטין לא מונח זר במדינתנו הקטנה ואלה פוקדים אותנו לא מעט. לשם כך אנו נאלצים, בהתאם לדרישות פיקוד העורף, להיות מוכנים מבעוד מועד ולהתקין מרחבים מוגנים לשעת הצורך. מרחב מוגן צריך לעמוד בפני התקנות ויש מספר אלמנטים שחייבים להימצא בכל מרחב שכזה.

אלמנטים אלו שנמצאים בממ"ד ונקראים בשמן המקצועי- סט ממ"ד, מטרתם להעניק את מלוא המיגון מפני כל תרחיש שיכול לקרות. מה מכיל סט ממד? ומדוע הוא כל כך חשוב?

כל זאת נפרט במאמר להלן.

מהו סט ממד ומה הוא מכיל?

 

סט ממ"ד שנמצא בכל מרחב מוגן דירתי שבונים אותו מכיל: דלת הדף- דלת אטומה בפני חדירה של גזים ופגיעות חזקות של טילים. חלון הדף מברזל - חלון שהוא אטום גזים מבפנים לממ"ד וצינורות אוורור לממ"ד. כל האבזור הזה, המכונה סט ממד מטרתו לספק הגנה מלאה מפני הדף ורסיסי פיצוצים, וליצור למעשה אטימות מוחלטת מול כל סכנה מוחשית מבחוץ במצבי חירום או מלחמה. חשוב להדגיש שבכל ממ"ד האביזרים עשויים להיות שונים על פי התכנון והתקנים של פיקוד העורף.

 

התקנה של סט ממ"ד

 

סט לממ"ד מותקן כבר בשלבים הראשונים של בניית הממ"ד, בשלב היציקה והוא הופך להיות חלק אינטגרלי ממבנה הממ"ד. את החלון הפנימי שהוא החלון האטום בפני גזים, מתקינים רק בסוף עבודות הטיח.

סט ממ"ד דור חדש

צפו בסרטון אודות סט ממד דור חדש

להלן פירוט של הסט לגדלים וסוגים:

דלת ממ"ד -  70-80/200 

חלון הדף לממ"ד 100/100 – חלון דו כנפי צירי או חלון הדף דו כנפי שהוא נגרר. 

צינור אוורור לממ"ד 8 מ"מ – מיועד לקיר פנימי, שהוא מגיע עם אטם וגם מכסה.

צינור אוורור לממ"ד 4 מ"מ – שהוא מיועד לקיר חיצוני גם מגיע עם מכסה ואטם. 

צינור אוורור לממ"ד 4 מ"מ – מיועד לקיר חיצוני והוא כולל מגן לרסיסים מרותך.

 

למה משמש צינור אוורור לממ"ד ומדוע הוא חשוב?

 

צינורות אוורור לממ"ד, שהן חלק מסט לממ"ד, אחראים על האוורור והסינון בממ"ד. צינורות אלו חשובים מאוד בזמן מצבי חירום, זאת מכיוון שהשהייה בזמן מצב חירום יכולה להימשך זמן רב ודרך הצינורות אוורור הללו, יהיה ניתן לקבל את האוורור והחמצן הנקי בתוך החדר האטום. בנוסף חשוב להתקין להם מערכת סינון אב"כ שהיא מסננת את האוויר מבחוץ ומאפשרת לו להיות כשיר גם במצבים של תרחיש של גזים רעילים. חשוב לזכור שעמידה בכל התקנים הללו יהוו ביטחון ושקט בכל מצב חירום או מלחמה.

חברת ארפל אלומיניום בע"מ מציעה מגוון דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד, סט ממ"ד ומיגון לממ"ד בהתאמה לדרישת הלקוח, מחפשים דלתות ממ"ד וחלונות ממ"ד איכותיים וייחודים? ארפל אלומיניום בע"מ כאן לתת לכם מענה וליצור עבורכם דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד ומיגון למרחב המוגן ברמה שלא הכרתם! פנו עוד היום ותהנו ממחירים חסרי תקדים!

לפרטים והזמנות של סט ממד דור חדש, חייגו: 08-8598883

לפרטים והזמנות של סט ממד דור ישן, חייגו: 02-9923465

טלפון: 08-8598883

פקס:   08-8598881

אדום 23 אזור התעשיה כנות, גדרה

מיקוד 70700

כל הזכויות שמורות לארפל אלומיניום בע"מ 2014 ©

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic
  • Wix Twitter page
  • Pinterest App Icon

אקסטרה קידום אתרים | האתר נבנה ע"י Studio Excite