הדרך לשמור על בטיחות הבית

בימים טרופים בהם אנו דואגים לביטחון שלנו הן ברמה של גניבת רכוש, הן בשל יראה מפעולות שונות כמו נזקים וונדליזם שעלול להתרחש בכל מקום, והן ברמת הביטחון האישי -  רבים רוצים לדעת כיצד אפשר לשמור עם מקסימום בטחון וקבלת הגנה במרחב האישי. אבל כיצד אפשר לבטח את הבית? הינה 3 פעולות חשובות:

 

בנייה והכנת הממ"ד

 

בעתות מלחמה, התקפות ומבצעים צבאיים: רבים מחפשים אחר הדרך להיות מוגנים במרחב האישי והציבורי, כאשר אחת הדרכים הנפוצות ביותר לעשות זאת היא באמצעות כניסה אל הממ"ד והגנה של ממ"ד, הלוא הוא חדר בטחון שנמצא כמעט בכל בית שנבנה בבנייה חדשה או שעבר שיפוץ בשנים האחרונות.

כיום כדי לתחזק את הממ"ד, לתקן אותו ולהבטיח את החלל המוגן הזה, יש לאבזור את החדר בשלל מוצרי ממ"ד כגון: סט ממ"ד, דלתות ממ"ד וחלונות ממ"ד, שיצילו אתכם בשעת הצורך ויעניקו אסתטיקה לממ"ד שלכם בזמן שאתם נמצאים בו. בכך אפשר ליהנות מבטיחות ונוחות מרבית בעתות חירום. 

תיקון דלתות והחלפת מנעולים

 

אם אתם דואגים לכניסה של גורם זר לבית, אם דלתות המבנה נפרצו, או אם לאדם שאתם ממש לא רוצים שיכנס לאזור המחייה שלכם יש מפתח לביתכם, חשוב לבצע החלפת מנעולים מאופן מידי.

 

החלפת מנעולים היא פעולה אשר מתבצעת על ידי המומחים בתחום אשר  יוכלו להגיע עד אליכם במהירות, להחליף את הצילינדר בדלת ואת המנעול, לתקן את הדלת אם אירעה פריצה ולשכפל לכם מפתחות חדשים באמצעות מעבדה ניידת. 

התקנת מצלמות בטיחות ואינטרקום 

 

דרך נוספת שבאמצעותה תוכלו להגן על מרחב המחייה שלכם, היא באמצעות התקנת מצלמות בטיחות כמו גם התקנה של אינטרקום ואף מערכות אזעקה במבנה. 

 

כיום באמצעות שירות של חברות העסוקות בבטיחות במבנה: ניתן להגן על המרחב, לתעד פעילויות חשודה, לקבל התראה מידית לסמארטפון על כל פעולה יוצאת דופן ובכך להגן על מרחב המחייה שלכם. 

 

לסיכום, על מנת לאבטח את עצמכם ואת האנשים היקרים לכם, חשוב לא לחסוך בעלויות לבחור את החברות הטובות ביותר להכנת הממ"ד לשעת הצורך, כמו גם להחלפת מנעולים ויש לבחור את האמצעי המיגון הטובים והאיכותיים ביותר לאבטחת הבית או העסק. 

חברת ארפל אלומיניום בע"מ מציעה מגוון דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד, סט ממ"ד ומיגון לממ"ד בהתאמה לדרישת הלקוח, מחפשים דלתות ממ"ד וחלונות ממ"ד איכותיים וייחודים? ארפל אלומיניום בע"מ כאן לתת לכם מענה וליצור עבורכם דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד ומיגון למרחב המוגן ברמה שלא הכרתם! פנו עוד היום ותהנו ממחירים חסרי תקדים!

לפרטים והזמנות של סט ממד דור חדש, חייגו: 08-8598883

לפרטים והזמנות של סט ממד דור ישן, חייגו: 02-9923465

טלפון: 08-8598883

פקס:   08-8598881

אדום 23 אזור התעשיה כנות, גדרה

מיקוד 70700

כל הזכויות שמורות לארפל אלומיניום בע"מ 2014 ©

  • Wix Facebook page
  • YouTube Classic
  • Wix Twitter page
  • Pinterest App Icon

אקסטרה קידום אתרים | האתר נבנה ע"י Studio Excite